Strefa klienta

czyli o współpracy słów kilka

Redesign. Postaw na efektywność!

Redesign - obraz

Jak już wspomnieliśmy, aż "44% internautów rezygnuje ze skorzystania z usług firmy, której strona funkcjonuje niepoprawnie", a "82% użytkowników sieci w Polsce regularnie doświadcza niedogodności związanych z wadliwym działaniem stron internetowych".*

Czym więc jest redesign?

Redesign, o którym mówimy, można w skrócie określić jako przeprojektowanie, modernizacja bądź lifting wizerunku graficznego. Założenia tej koncepcji są jasne, a wynikają przede wszystkim z bardzo szybko zmieniającego się rynku, który zdaje się wykluczać marki nie dbające o swój wizerunek. Ponieważ dzisiaj wszystko staje się staroświeckie w coraz krótszym czasie, redesign stał się sposobem na odświeżenie, bądź zmianę wizerunku dbającego o wzornictwo firm, marek i produktów.

Dobry redesign może przynieść ważne korzyści. Postanowiliśmy wymienić najważniejsze z nich:

  • unikalny i nieszablonowy wizerunek - jesteś o krok przed innymi
  • dostosowanie szaty graficznej do nowych urządzeń mobilnych
  • szansa na pozyskanie nowych klientów
  • wzbudzenie zaufania wśród dotychczasowych klientów
  • poprawa wadliwego designu, usunięcie błędów i odmłodzenie wzornictwa
  • poprawa nawigacji po stronie i opcjonalnie nowe funkcje
  • większa trafność i dotarcie do założonych grup docelowych, ich potrzeb i gustów

Zmiana designu może przybierać formy delikatne, które zwykliśmy nazywać liftingiem. Ta forma służy głównie odświeżeniu wizerunku, a także poprawie użyteczności (korzystania) z informacji przez użytkownika. Istnieje również bardziej kompleksowa forma jaką jest całkowite przeprojektowanie wzornictwa na potrzeby rynku lub zmiana wadliwych projektów.

Potrzeba świeżości i nowatorskości jest silna i często decyduje o poparciu klienta dla przedsiębiorcy. Pierwsze wrażenie jest bowiem najważniejsze, a elementy graficzne firmy są widoczne dla klienta dużo wcześniej niż realny kontakt pomiędzy nim a marką.

Tym sposobem, to co nie jest już modne, nie jest kuszące.

Nasza agencja zajmuje się zarówno tworzeniem od podstaw, jak i redesignem wzornictwa i wizerunku firmy. Chcielibyśmy zwrócić uwagę na najnowsze rozwiązania oraz zaproponować lifting wizerunku Państwa firmy w internecie.

Jeśli zainteresowałeś się chociaż jednym aspektem opisanym przez nas, to dlaczego nie miałbyś sprawdzić co mamy do zaproponowania? Sam kontakt nic nie kosztuje. Nasza propozycja, którą dla Ciebie przygotujemy też nic nie kosztuje.

Zachęcamy do wypełnienia briefu, który znajduje się na naszej stronie lub kontaktu z nami. W ten sposób będziemy w stanie określić dokładną cenę i plan realizacji zadania. Wycena jest całkowicie niezobowiązująca i bezpłatna, więc... Dlaczego by nie?

* Badanie zostało przeprowadzone za pomocą ankiety on-line przez brytyjską agencję badawczą Opinion Matters na zlecenie firmy 1&1 Internet. Badanie objęło swoim zasięgiem całą Polskę, a zrealizowane zostało w okresie od 18 do 27 lipca br. Reprezentatywną próbę badania stanowiło 1008 dorosłych Polaków.

<

Cały czas coś robimy...

...i cały czas nie jest to jeszcze nasza strona...

biuro@aiac.pl / 601 972 039